Dotacje mFundacji szansą dla bibliotek na zdobycie dodatkowych środków

Biblioteki, szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe i nie tylko mogą ubiegać się o dotacje na działania edukacyjne, których tematem przewodnim jest geometria. To szansa na zdobycie dodatkowych środków na realizację ciekawych projektów. Aplikować można przez cały rok.

Dotacje mFundacji

Celem dotacji mFundacji jest wsparcie matematycznych działań edukacyjnych własnego pomysłu zgodnych z tematyką programu w danym roku. Od października 2023 do września 2024 roku jest to geometria.

Wskazówki dla bibliotekarzy

W serwisie „Dofinansowania dla bibliotek” znajdziesz przykłady zrealizowanych projektów, informacje przydatne do pisania wniosku, najważniejsze dane, sposób oceny wniosków, koszty kwalifikowane i inne pomocne wskazówki.

Nabory w 2024 roku

Operator przewiduje dziesięć naborów w 2024 roku. Najbliższy termin złożenia wniosku to 6 lutego. Szczegóły znajdziesz w Terminarzu naborów.

Źródło zdjęć: freepik.com