Akcja „CINiBA nocą naładuje mocą”

„CINiBA nocą naładuje mocą” to akcja, która ma na celu wydłużenie godzin pracy biblioteki dla wszystkich zainteresowanych czytelników, aby mogli przygotować się do sesji egzaminacyjnej.

Od 12 do 23 czerwca 2023 roku będzie można odwiedzić gmach CINiB-y w godzinach:

• do 22.00 – wolny dostęp, czytelnie, kabiny
  • do 20.00 – wypożyczalnia, magazyn
  • do 19.30 – zamówienia na zbiory z magazynu.

W sobotę 17 czerwca biblioteka będzie czynna od godz. 10.00 do 18.00.

Zbiory CINiB-y są dostępne dla wszystkich. Korzystanie na miejscu jest bezpłatne i nie wymaga posiadania karty bibliotecznej. Kartę gościa do korzystania z czytelni udostępnia wypożyczalnia (poziom 0).

W 2015 roku zainicjowano prowadzenie akcji „CINIBA nocą naładuje mocą”, adresowanej do studentów, którzy przygotowują się do sesji egzaminacyjne. W czasie sesji zimowej i letniej CINiBA była otwarta do godziny 23.00. Użytkownicy podczas wydłużonych godzin otwarcia Centrum mogli korzystać z przestrzeni wspólnej książnicy UŚ i UE, ze zbiorów i fachowej pomocy bibliotekarzy. Pierwsza edycja akcji powstała z inicjatywy Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego.

Źródło zdjęć: mat.pras. CINiBA