spot_img

130 książek do wygrania! Konkurs dla bibliotek

Najnowsze przygody Hani Humorek z pewnością wprawią każdą dziewczynkę i każdego chłopca w doskonały humorek. Jeśli Twoi czytelnicy pytają o książki z Hanią to właśnie jest okazja do ich wygrania. W puli 130 książek dla 30 bibliotek!


Dwa premierowe tytuły dla dzieci

Tytułowa bohaterka często staje się wzorem dla swoich rówieśników, ale i skłania do nauki oraz poznawania świata przez zabawę. Do przeczytania tych tytułów zachęca ponadto lekkie pióro Megan McDonald i ilustracje Petera H. Reynoldsa. Duet ten wspiera tłumaczka Aldona Możdżyńska, która ukazuje perypetie bohaterki dzieciom w Polsce.

Hania Humorek ogłasza niepodległość
Hania Humorek poznała historię rewolucji amerykańskiej i nabrała ochoty na wolność i niepodległość. Nie chce już słuchać poleceń rodziców i zamierza się uwolnić od uprzykrzonego towarzystwa swojego młodszego braciszka. Czy Hani uda się udowodnić, że jest gotowa na nieco więcej niezależności? Nieważne, kto wygra – czytelnicy na pewno będą kibicować Hani, poznając jej najnowsze przygody!

W osiem i pół dnia dookoła świata. Hania Humorek
Hania Humorek jest jedyna w swoim rodzaju i dobrze o tym wie. Aż pewnego dnia w jej życiu pojawia się Mania Pisania. Dziewczynki są podobne jak dwie krople wody. Czy Mania Pisania stanie się najlepszą przyjaciółką, czy najgorszym wrogiem Hani Humorek?

Po te i inne tytuły z serii z chęcią sięgną czytelnicy bibliotek. Warto również polecić wydania takie jak: Hania Humorek. Pożeracze książek, Doktor Hania Humorek, Hania Humorek przepowiada przyszłość, Hania Humorek zostaje gwiazdą, Hania Humorek ratuje świat!, Hania Humorek. Mistrzyni humorków oraz Hania Humorek i herbatka u królowej.


Wygraj zestawy książek!

Przedstaw w krótki i zabawny sposób barwne strony życia swojej biblioteki. Zapisz je w formie deklaracji i wyślij na adres konkurs@lustrobiblioteki.pl do 24 października 2021 roku zgodnie z załącznikiem nr 1 do regulaminu.

Zmiana w regulaminie: Organizator dopuszcza przesłanie deklaracji również jako plik graficzny nie większy niż 5MB.

Wydawnictwo HarperCollins ufundowało aż 130 książek dla 30 bibliotek! Do udziału w konkursie zapraszamy biblioteki publiczne, akademickie, pedagogiczne i szkolne.