Nowe oferty pracy dla bibliotekarzy

Szukasz pracy? Znajdź ją w bibliotece! W serwisie Lustra Biblioteki znalazły się aż 34 oferty pracy.

• woj. dolnośląskie – 2 oferty
  • woj. lubuskie – 3 oferty
  • woj. łódzkie – 4 oferty
  • woj. mazowieckie – 9 ofert
  • woj. opolskie – 2 oferty
  • woj. pomorskie – 5 ofert
  • woj. śląskie – 5 ofert
  • woj. wielkopolskie – 3 oferty
  • woj. zachodniopomorskie – 1 oferta

Trwają dwa konkursy na stanowisko dyrektora: Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu oraz Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie.

Poszukiwane są osoby na stanowisko od młodszego do starszego bibliotekarza. Rekrutują m.in.: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach, Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie, Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida Centrum Wiedzy w Bolesławcu, Biblioteka Miejska Łodzi, Gdański Uniwersytet Medyczny, Biblioteka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Biblioteka SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie oraz Główna Biblioteka Lekarska im. Stanisława Konopki (oddziały w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim).

Nie brakuje specjalistycznych stanowisk (np. konserwatora, mikrobiologa, instruktora, koordynatora ds. dostępności, bibliotekarza do redagowania Polskiej Bibliografii Bibliologicznej). W serwisie również kilka ofert dla nauczycieli bibliotekarzy i staże.

Zobacz szczegóły wszystkich ofert pracy!

Jesteś Pracodawcą? Szukasz bibliotekarza z pasją, stażysty lub wolontariusza? Wyślij nam swoją ofertę na adres praca@lustrobiblioteki.pl.

Źródło zdjęć: freepik.com