Praca dla bibliotekarzy czeka!

Coraz więcej osób znajduje pracę w bibliotece poprzez Lustro Biblioteki. Czas na Ciebie! Sprawdź nowe oferty pracy i aplikuj.

Konkursy na stanowisko dyrektora

Konkursy na stanowisko dyrektora ogłoszono w:

• Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, aplikuj do 05.03.2021
  • Gminnej Bibliotece Publicznej w Będzinie, aplikuj do 08.03.2021
  • Gminnej Bibliotece Publicznej w Ujeździe, aplikuj do 10.03.2021
  • Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, aplikuj do 15.03.2021
  • Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej w Lubaniu, aplikuj do 26.03.2021
  • Bibliotece Publicznej im. Heliodora Święcickiego w Śremie, aplikuj do 31.03.2021

29 ofert

Większość ofert pracy dotyczy pracy w szkole w charakterze nauczyciela bibliotekarza oraz bibliotekarzy głównie w bibliotekach publicznych. Wśród ofert są także staże i praktyki.

Biblioteka Narodowa szuka bibliotekarzy do katalogowania z różnych zakresów (5). Wolne wakaty czekają też w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku (2) czy Bibliotece Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (2).

Aplikuj już dziś!

Wszystkie oferty pracy są dostępne w serwisie Praca.

Źródło zdjeć: freepik.com