Praca w bibliotece czeka na Ciebie!

Coraz więcej osób znajduje pracę w bibliotece poprzez Lustro Biblioteki. Czas na Ciebie! Sprawdź nowe oferty pracy i aplikuj.

Ponad 50 ofert pracy

Konkursy na stanowisko dyrektora ogłoszono w:

• Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy
  • Książnicy Zamojskiej im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu
  • Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu.

Biblioteka Narodowa szuka bibliotekarzy do katalogowania z różnych zakresów. Zgłoszenia są przyjmowane odpowiednio do 5, 6 i 19 października 2020 r.

Wiele ofert pracy dotyczy pracy w szkole w charakterze nauczyciela bibliotekarza. Warto zwrócić też uwagę na oferty takie jak:

• Młodszy bibliotekarz, Biblioteka Miejska w Łodzi, aplikuj do 05.10.2020
  • Młodszy bibliotekarz / Bibliotekarz, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, aplikuj do 09.10.2020.
  • Bibliotekarz, Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, aplikuj do 15.10.2020
  • Bibliotekarz, Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, aplikuj do 16.10.2020
  • Bibliotekarz, Biblioteka Politechniki Gdańskiej, filia na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, aplikuj do 16.10.2020
  • Młodszy bibliotekarz / Kustosz, Biblioteka Publiczna w Piasecznie, aplikuj do 23.10.2020
  • Młodszy bibliotekarz, Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej, aplikuj do 29.10.2020
  • Magazynier biblioteczny, Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu, aplikuj do 31.10.2020

Aplikuj już dziś!

Wszystkie oferty pracy są dostępne w serwisie Praca. Zaglądaj po nowe oferty pracy dla bibliotekarzy do Lustra Biblioteki!

Źródło zdjeć: freepik.com – lookstudio