spot_img

BiblioLAB po raz drugi – patronat Lustra Biblioteki

20 warsztatów w 5 miastach Polski – to BiblioLAB, który zachęca bibliotekarzy do aktywizacji zawodowej i udziału w zróżnicowanych tematycznie szkoleniach. Lustro Biblioteki objęło wydarzenia swoim patronatem.

BiblioLAB

BiblioLAB to propozycja aktywnej formy spotkania bibliotekarzy. Pilotażowa edycja wydarzenia miała miejsce 28 września 2017 r. w Lublinie.

BiblioLAB – patronat Lustra Biblioteki

W tym roku BiblioLABy odbędą się w pięciu województwach – lubelskim, małopolskim, mazowieckim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Zjazdy odbędą się kolejno:

  • Lublin – 20 września 2018 r.
  • Piaseczno – 27 września 2018 r.
  • Szczecin – 11 października 2018 r.
  • Gorlice – 18 października 2018 r.
  • Koźmin Wielkopolski – 25 października 2018 r.

Każdy z BiblioLABów będzie okazją do wzięcia udziału w zróżnicowanych tematycznie warsztatach, poznania bibliotekarzy z pasją, zainspirowania się nieszablonowymi, a jednocześnie sprawdzonymi pomysłami na działanie, a także – zaprezentowania dobrych praktyk ze swojej biblioteki podczas sesji stolików eksperckich. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy bibliotekarzy ze wszystkich typów bibliotek.

Szczegółowe informacje o rekrutacji ekspertów oraz rejestracji uczestników na poszczególne zjazdy, zostaną wkrótce podane na stronie internetowej organizatora.

BiblioLAB Źródło zdjęć: mat.pras, pixabay.com – jarmoluk