Konkurs #mojabiblioteka

Zrób zdjęcie, pokaż swoją bibliotekę i wygraj atrakcyjne nagrody! Jeśli kochasz pracę w bibliotece i jesteś z tego dumny zgłoś się do konkursu #mojabiblioteka!

#mojabiblioteka

Czym dla Ciebie jest biblioteka? Miejscem kultury, czytania, działania, spotkań, relaksu, pracy czy marzeń? Pokaż to na zdjęciu #mojabiblioteka i pochwal się swoją biblioteką!

Z okazji 5-lecia serwisu Lustro Biblioteki zapraszam na specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Zadanie dla prawdziwego bibliotekarza

1. Zrób zdjęcie biblioteki, w której pracujesz.
  2. Zamieść zdjęcie w komentarzu do posta o konkursie na Facebooku @LustroBiblioteki.
  3. Wyślij e-maila ze zgłoszeniem na adres konkurs@lustrobiblioteki.pl do 6 czerwca 2017 roku.

Możesz też (ale nie musisz) wydrukować napis #mojabiblioteka i wykorzystać go do zdjęcia. Jeśli nie masz Facebooka, wyślij zdjęcie e-mailem, a zostanie dodane na profil Lustra Biblioteki 🙂

Ze wszystkich zdjęć wybiorę najbardziej kreatywne, które trafią na stronę główną Lustra Biblioteki oraz na profile Lustra Biblioteki w mediach społecznościowych. Poniżej pozdrowienia z #mojabiblioteka Biblioteka Narodowa 🙂

#mojabiblioteka

Nagrody dla biblioteki

W konkursie wygrywa aż 35 bibliotek! Do wygrania:

• 7-dniowa kampania promocyjna w serwisie Lustro Biblioteki dla 5 bibliotek;
  • 25 zestawów po 2 książki;
  • 5 zestawów po 2 numery czasopisma „Biblioteka Publiczna”.

Nagrody w konkursie ufundowało Wydawnictwo Egmont Polska oraz Barbara Maria Morawiec.

Nie zapomnij o regulaminie

Tu też znajdziesz cenne informacje i wskazówki jak wykonać zadanie konkursowe 🙂 Wysyłając zgłoszenie w tytule e-maila wpisz „#mojabiblioteka”. Wzór treści e-maila zawarty jest w Załączniku nr 1 do Regulaminu konkursu.