Bajki bez barier – materiały dla bibliotek

Stowarzyszenie Światełko przygotowało pakiety książek „Bajki bez barier”. Od kwietnia biblioteki, szkoły podstawowe, przedszkola, organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje) oraz poradnie psychologiczno – pedagogiczne z wybranych regionów mogą otrzymać bezpłatnie książki.

Każdy pakiet składa się z 26 pozycji. Zgłoszenia przyjmowane są e-mailowo na adres: biuro@swiatelkodladzieci.pl. W zgłoszeniu należy podać adres instytucji, powiat i województwo.

Bajki można również pobrać ze strony swiatelkodladzieci.pl w formie e-booka.

Zachęcam do wzięcia udziału. Książki będą kolportowane w następujących województwach:

• WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE powiaty:
    bielski, biłgorajski, Chełm, Lublin, łukowski, puławski, tomaszowski, Zamość
  • WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE powiaty:
    grodziski, grójecki, legionowski, miński, Płock, Radom, Siedlce, Warszawa.
  • WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE powiaty:
    brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, nyski, Opole, opolski, strzelecki
  • WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE powiaty:
    bełchatowski, łowicki, Łódź, Piotrków Trybunalski, radomszczański, Skierniewice, tomaszowski, wieluński
  • WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE powiaty:
    jasielski, krośnieński, mielecki, Przemyśl, rzeszowski, Rzeszów, stalowowolski, Tarnobrzeg
  • WOJEWÓDZTWO PODLASKIE powiat:
    augustowski, białostocki, Białystok, Łomża, łomżyński, sokólski, Suwałki, wysokomazowiecki
Źródło zdjęć: pixabay.com