5-lecie Lustra Biblioteki

5 lat i jeszcze dłużej! Wspólnie już od pięciu lat przeglądamy się w Lustrze Biblioteki. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wasze zaufanie – ten sukces jest wspólny. Dziękuję!

Drodzy Bibliotekarze i Czytelnicy,

w ciągu pięciu lat od momentu założenia Lustra Biblioteki w moim życiu zmieniło się wiele. Te 5 lat to: wielogodzinne szkolenia, tłumy bibliotekarzy na wykładach i warsztatach, długie nieraz nieprzespane noce i podróże po całej Polsce to tylko część mojej pracy dla Was. Planuję jeszcze więcej! Mam nadzieję, że wciąż będziecie ze mną zaglądać do Lustra Biblioteki.

Lustro Biblioteki tworzymy razem, dlatego dziękuję każdemu z osobna za wsparcie i inspiracje.

Już po majówce zapraszam Was na specjalny urodzinowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami 🙂

Przed Wami jeszcze wiele do zobaczenia… oczywiście w Lustrze Biblioteki 🙂