spot_img

Wygraj książki dla biblioteki [KONKURS]

Chcesz uzupełnić księgozbiór biblioteki o nowe tytuły? Weź udział w konkursie Czytam sobie i zgarnij książki dla swojej biblioteki! Zaprasza Lustro Biblioteki i Wydawnictwo Egmont.

Wśród wrześniowych nowości wydawniczych serii Czytam sobie pojawiły się trzy interesujące tytuły: „Planety pana Mikołaja”, „O smoku spod Wawelu” oraz „W kraju Polan. O dawnej Polsce”. Warto uzupełnić serię o te książeczki. Dlaczego? Oto 5 powodów:

1. Bierzesz udział w ogólnopolskim projekcie „Czytam sobie w bibliotece”.

2. Promujesz czytelnictwo wśród dzieci i wzbogacasz księgozbiór swojej biblioteki.

3. Dzieci uczą się nowych umiejętności, w tym czytania i liczenia, dzięki serii książek wspomagających naukę samodzielnego czytania.

4. Otrzymujesz bezpłatne materiały do zorganizowania zajęć czytelniczych oraz materiały promocyjne – znajdziesz je na stronie czytamsobie.pl.

5. Otrzymujesz nawet 30% rabatu przy zakupie książek w sklepie Egmont.

Możesz także wygrać te książki dla swojej biblioteki!

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe i prześlesz swoje zgłoszenie na adres konkurs@lustrobiblioteki.pl. Nagrody książkowe oraz zestaw gadżetów otrzyma aż 5 bibliotek!

Jak oznaczone są poszczególne poziomy książek z serii Czytam sobie?

A) 1- połykam słowa, 2- czytam zdania, 3- pochłaniam strony

B) 1- składam słowa, 2- składam zdania, 3- połykam strony

książki

Odpowiedzi szukaj na stronie akcji czytamsobie.pl. Nagrody w konkursie ufundowało Wydawnictwo Egmont Polska.

Zgłoszenia na adres konkurs@lustrobiblioteki.pl przyjmujemy od 15 września 2016 do 21 września 2016.

W tytule e-maila wpisz „konkurs Czytam sobie”. Wzór treści e-maila zawarty jest w Załączniku nr 1 do Regulaminu konkursu.

Pobierz REGULAMIN KONKURSU „CZYTAM SOBIE” (plik pdf)

Pobierz ZAŁĄCZNIK NR 1 DO REGULAMINU „CZYTAM SOBIE” (plik pdf)

„Czytam sobie” to trzypoziomowy program wspierania nauki czytania dla dzieci w wieku 5–7 lat. Książki w serii zostały napisane przez poczytnych polskich autorów i pięknie zilustrowane, zgodnie z zaleceniami metodyków. Historie zawsze wciągające, czasem z dreszczykiem, innym razem pełne humoru, przygód, emocji i wzruszeń – każde dziecko znajdzie wśród licznych tytułów coś dla siebie.