spot_img

Konferencja „Infrastruktura bibliotek: pomysły, realizacje, doświadczenia”

8 grudnia9 grudnia

Tematyka konferencji będzie dotyczyła zagadnień bezpośrednio powiązanych z zasadami ubiegania się o dofinansowanie w konkursie i zasadami realizacji zadań. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli szansę wysłuchać prezentacji stanowiących zbiór porad, dobrych praktyk i inspiracji od specjalistów, przedstawicieli beneficjentów i ich organizatorów. Swoimi doświadczeniami i fantastycznymi realizacjami inwestycyjnymi w ramach „Infrastruktury bibliotek” podzielą się m.in. dyrektorki bibliotek z Jarocina, Biecza czy właśnie Piotrkowa Trybunalskiego. Nie zabraknie także wystąpień specjalistów, którzy zwrócą uwagę na aspekty związane ze standardami technicznymi wymaganym do spełnienia w programie czy kwestiami związanymi z architekturą obiektów bibliotecznych.

Początek:
8 grudnia