Nowa przestrzeń dla młodzieży w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej

Książki, gry planszowe, konsola Play Station 5, okulary VR, maszyna do szycia, dobra kawa i wygodne pufy idealne do relaksu z ulubioną książką i kubkiem herbaty – między innymi takie atrakcje czekają na młode osoby z Krosna i okolic w nowo otwartej Strefie Młodych w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wojska Polskiego 41.

Strefa jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00–17.00 oraz w piątki w godzinach 9.00-19.00. Można tu spotkać się ze znajomymi, odrobić lekcje, wziąć udział w warsztatach, czy po prostu odpocząć. Wystrój i wyposażenie tej wyjątkowej przestrzeni zostało wybrane przez samą młodzież – można tu skorzystać np. z wielu gier planszowych (np. Taboo, Ubongo, Pytajniaki, Czarne historie, Podaj dalej, Dixit, Jenga, Dylematy, Wirus itd), czy poczytać mangi.

Źródło zdjęć: mat.pras. KBP