15 tys. złotych dla bibliotek na zielone projekty

Szukasz środków finansowych na realizację ekologicznego projektu? Jeśli myślisz o roślinnym muralu, literackim ogrodzie czy zielonej bibliotece, to warto napisać wniosek do eko programu grantowego. Nabór wniosków trwa do 25 marca 2024 roku.

Tu mieszkam, tu zmieniam EKO

Celem programu jest wyzwolenie potencjału społecznego członków lokalnych organizacji pozarządowych oraz jednostek publicznych prowadzących działalność kulturalną, edukacyjną, wychowawczą, charytatywną i społeczną, zainspirowanie ich do działania na rzecz dobra wspólnego w przestrzeni publicznej, w lokalnym środowisku.

Wskazówki dla bibliotekarzy

W serwisie „Dofinansowania dla bibliotek” znajdziesz przykłady zrealizowanych projektów, informacje przydatne do pisania wniosku, najważniejsze dane, sposób oceny wniosków, koszty kwalifikowane i inne pomocne wskazówki.

Źródło zdjęć: freepik.com