Przyznane dofinansowania w ramach programu „Sztuki wizualne” 2024

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał dofinansowania w programie „Sztuki wizualne”. Łącznie ponad 4 mln zł na dofinansowanie 42 projektów. Na liście rankingowej znalazła się jedna biblioteka. Odwołania można składać do 8 marca 2024 roku.

Sztuki wizualne

Celem programu jest wspieranie najwartościowszych zjawisk w polskiej sztuce współczesnej oraz popularyzacja najciekawszych zjawisk sztuki polskiej i światowej w Polsce.

Przyznane dofinansowania

(instytucja – zadanie/projekt – kwota, według kolejności najwyższej dotacji)

• Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu – Wielkopolski Festiwal Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki – 81 813,00 zł

Jeżeli Twoja biblioteka znajduje się w strukturach innej instytucji kultury, a nie ma jej na liście powyżej, sprawdź szczegółowe wyniki.

Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie gov.pl/web/kultura.