spot_img

Praca dla bibliotekarzy – nowe propozycje

Najwięcej nowych ofert pracy dla bibliotekarzy jest dostępnych w woj. mazowieckim.

Bardzo dużo wakatów czeka dla nauczycieli bibliotekarzy, niestety większość to tylko zastępstwo. Przy tych ofertach rzadkością jest podanie warunków zatrudnienia i wynagrodzenia, jednakże warto przejrzeć i być może później się pozytywnie zaskoczyć.

Trwają konkursy na stanowisko dyrektora: Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu, Biblioteki w Centrum Kultury w Szczuczynie i Biblioteki Publicznej w Gołdapi.

Jest też propozycja pracy w bibliotece Muzeum Narodowego w Lublinie i Muzeum Historii Polski w Warszawie. Niecodzienna oferta pojawiła się w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, która potrzebuje bibliotekarza do Działu Udostępniania Zbiorów Zwartych. Warto też spojrzeć na wakat bibliotekarza w Bibliotece Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

W Bibliotece Śląskiej poszukiwany jest konserwator, natomiast w Książnicy Kopernikańskiej introligator. Wciąż specjalisty ds. administracyjno-muzealnych w Izbie Regionalnej nie może znaleźć Biblioteka Publiczna w Zielonkach.

Szczegóły tych i innych ofert pracy znajdziesz TUTAJ.

Proponowane wynagrodzenia

Dane dotyczące wynagrodzeń podstawowych (nie uwzględniają dodatków i innych benefitów) podałam zgodnie z przedstawionymi ofertami. Niestety większość pracodawców wciąż w ogłoszeniach nie podaje widełek płacowych.