Te biblioteki wygrały granty w ostatniej edycji programu „mPotęga”

Fundacja mBanku ogłosiła wyniki programu „mPotęga”. Na liście rankingowej ostatniej edycji znalazły się cztery biblioteki. Gratulacje!

mPotęga

Celem programu jest wsparcie projektów edukacji matematycznej.

Przyznane dofinansowania

(instytucja – zadanie/projekt)

• Gminna Biblioteka Publiczna w Pokoju – Raz, dwa, trzy – szyjesz Ty! (kategoria uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej)
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie – Graj z mat (kategoria uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej)
  • Biblioteka Publiczna w Rajgrodzie – Z Matematyką za Pan Brat (kategoria uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej)
  • Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie – Kreatywnie z matematyką (kategoria uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej)

Jeżeli Twoja biblioteka znajduje się w strukturach innej instytucji lub szkoły, a nie ma jej na liście powyżej, sprawdź szczegółowe wyniki.

Szczegółowa lista jest dostępna tutaj.

Odwołania

Program nie przewiduje trybu odwoławczego.

Źródło zdjęć: freepik.com