spot_img

Infrastruktura bibliotek – spotkania online dla beneficjentów

Dostępność architektoniczna, zagospodarowanie terenu wokół biblioteki – już niebawem spotkania dla beneficjentów „Infrastruktury bibliotek 2021-2025”. Instytut Książki zaprosił specjalistów i ekspertów do poprowadzenia spotkań online dla beneficjentów „Infrastruktury bibliotek 2021-2025” (Kierunek interwencji 2.1. realizowany w ramach NPRCz 2.0).

Spotkania poświęcone będą dwóm istotnym zagadnieniom związanym z realizacją zadań objętych dofinansowaniem w ramach „Infrastruktury bibliotek 2021-2025”:

  • dostępność architektoniczna obiektów bibliotecznych w kontekście spełnienia standardów obowiązkowych i preferowanych w „Infrastrukturze bibliotek 2021-2025” – wskazówki, porady, doświadczenia
  • zagospodarowanie terenu wokół biblioteki – innowacyjne rozwiązania, inspirujące realizacje, dobre praktyki.

Spotkania odbędą się w ciągu najbliższych tygodni. W odpowiednim czasie poinformujemy o szczegółach, w tym o dokładnych datach (każde ze spotkań odbędzie się w dwóch terminach). Już teraz zapraszamy na oba spotkania wszystkich beneficjentów realizujących zadania, a także zainteresowanych programem (w zależności od dostępności miejsc, pierwszeństwo zapisu przewidujemy dla beneficjentów). Beneficjenci otrzymają zaproszenia na spotkania drogą mailową, szczegółowe informacje pojawiają się także na naszej stronie internetowej – informuje Instytut Książki.

Więcej o programie

Źródło zdjęć: freepik.com