Biblioteka w ogrodzie – spotkanie poświęcone zagospodarowaniu terenu wokół biblioteki

Instytut Książki w ramach „Infrastruktury bibliotek 2021-2025” organizuje spotkanie on-line poświęcone możliwościom zagospodarowania terenu wokół biblioteki.

W trakcie prelekcji „Biblioteka w ogrodzie” omówione zostaną inspirujące rozwiązania, wskazówki i dobre praktyki dotyczące projektowania przestrzeni otaczającej bibliotekę. Architekt krajobrazu, Piotr Kociński, opowie o zagadnieniach związanych z możliwościami, jakie daje zagospodarowanie terenu wokół biblioteki. Kompleksowe prace związane z aranżacją przestrzeni wokół placówki można sfinansować w ramach NPRCz 2.0, PR 2, K.I. 2.1. „Infrastruktura bibliotek 2021-2025”.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom w dwóch terminach: 5 i 12 lipca. Zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu proszę przesłać na adres: e.gasior@instytutksiazki.pl. Treść każdego ze spotkań będzie tożsama.

Źródło zdjęć: freepik.com