Nowe oferty pracy dla bibliotekarzy

Wyjątkowo w województwie pomorskim czeka pięć ofert, w tym dwie w Gdańsku – WiMBP, PAN Bibliotece Gdańskiej. Pracę można znaleźć też w województwie lubuskim – tutaj do współpracy zaprasza na przykład Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze.

Dużo ofert pojawiło się w Warszawie. Można aplikować na jedno z wolnych stanowisk w Bibliotece Narodowej, Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy – Bibliotece Głównej Województwa Mazowieckiego, Bibliotece Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy i nie tylko.

W województwie śląskim bibliotekarza poszukuje między innymi Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Fusieckiego w Zabrzu.

Z kolei w województwie małopolskim bibliotekarze poszukiwani są w Miejskim Centrum Kultury, Czytelnictwa i Edukacji w Grybowie oraz Bibliotece Publicznej w Zielonkach.

Na liście znalazło się też kilka staży.

Zobacz szczegóły ofert pracy dla bibliotekarzy TUTAJ.

Książki, audiobooki i inne materiały w języku ukraińskim oraz inne bezpłatne materiały dla bibliotek

Źródło zdjęć: freepik.com