Priorytet 3. NPRCz – wyniki naboru w roku 2021

Ministerstwo Edukacji i Nauki rozstrzygnęło nabór wniosków na zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych i pedagogicznych w roku 2021. Wyniki naboru w Priorytecie 3. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021–2025 podały wojewódzkie kuratoria oświaty.

Wsparcie finansowe w roku 2021 wynosi prawie 20 mln złotych. Wydatkowanie środków będzie możliwe od dnia zawarcia umowy. Kwotę dofinansowania należy wydać do końca tego roku.

• Priorytet 3. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa dla bibliotek szkolnych i pedagogicznych – cele, budżet i warunki

Wynikami naboru w roku 2021 dysponują wojewódzkie kuratoria oświaty. Część list można znaleźć na stronach internetowych (niektóre dopiero ogłoszą listy).

Źródło zdjęć: freepik.com