Zostań bibliotekarzem – 60 ofert pracy

Wybieraj spośród 60 ofert pracy w 13 województwach i zostań bibliotekarzem.

Wraz z kończącymi się wakacjami sporo pracy czeka na nauczycieli bibliotekarzy – to aż połowa z dostępnych ofert pracy w serwisie w różnych szkołach.

Trwają konkursy na stanowisko dyrektora Biblioteki Publicznej im. Księdza Jana Twardowskiego w Dzielnicy Praga-Północ Miasta Stołecznego Warszawy oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Będzinie.

Poszukiwani są również specjaliści do spraw promocji w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku oraz w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Bemowo Miasta Stołecznego Warszawy.

Na Śląsku dwa wakaty czekają w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie, a trzy oferty w Bibliotece Śląskiej – bibliotekarz, introligator i konserwator.

Bibliotekarza poszukują w bibliotekach w Olsztynie, Kędzierzynie-Koźlu, Lasecznie, Szczurowej, Wałbrzychu.

Wakaty czekają również w bibliotekach akademickich: Bibliotece Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Bibliotece Politechniki Koszalińskiej.

Sprawdź aktualne oferty i aplikuj!

Źródło zdjęć: freepik.com