spot_img

Praca czeka! Możesz zostać nawet dyrektorem biblioteki

Myślisz o zmianie pracy lub chcesz rozpocząć karierę w innej bibliotece? Sprawdź najnowsze oferty pracy w Lustrze Biblioteki. Być może jedna z czterdziestu ofert jest właśnie dla Ciebie!

Stanowiska kierownicze

Poszukiwani są dyrektorowie w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Józefa Wybickiego w Sopocie (oferta ważna do 28 sierpnia) i Gminnej Biblioteki Publicznej w Mieścisku (oferta ważna do 24 sierpnia).

Wyzwanie kierownicze czeka również w dziale promocji, marketingu i PR Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku. Można aplikować do 23 sierpnia. Na wynagrodzenie miesięczne składają się: pensja zasadnicza od 4400 zł brutto, dodatek funkcyjny 900 zł brutto i ewentualny dodatek stażowy.

Szczegóły w ofertach pracy.

Bibliotekarze poszukiwani

MBP w Kielcach poszukuje pracownika do Mediateki. W wymaganiach znalazły się m.in. wykształcenie informatyczne oraz znajomość zagadnień VR i e-sportu. Z kolei Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu zatrudni osobę do pracy z dziećmi.

Młodszy bibliotekarz lub bibliotekarz poszukiwany jest w Bibliotece Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina – na chętną osobę z wykształceniem kierunkowym czeka cały pakiet profitów socjalnych.. W Warszawie jest też wolne stanowisko bibliotekarza do katalogowania publikacji bibliologicznych oraz redagowania Polskiej Bibliografii Bibliologicznej w Bibliotece Narodowej – wynagrodzenie zasadnicze to 3600 zł.

Staże czekają w Nakle nad Notecią, Makowie Mazowieckim, Mławie i Pińczowie.

W zakładce Praca pojawiło się również dużo nowych ofert na stanowisko nauczyciela bibliotekarza w różnych województwach.
Źródło zdjęć: freepik.com – cookie_studio