spot_img

II Festiwal Książki Naukowej w Raciborzu – patronat Lustra Biblioteki

Wydarzenia zostało odwołane w związku z podjęciem kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2.

II Festiwal Książki Naukowej to spotkania autorskie, targi książki, warsztaty, szkolenia, seans filmowy oraz wiele innych atrakcji, które czekają na wszystkich zainteresowanych. Wydarzenie ma na celu promocję książki naukowej i konsolidację środowiska oraz zaprezentowanie publikacji najpopularniejszych wydawnictw.

Festiwal odbędzie się 2 kwietnia 2020 roku. Miejscem wydarzenia jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu, gdzie odbędą się targi książki i szereg różnych spotkań.

II Festiwal Książki Naukowej to znakomita okazja na porozmawianie z autorami publikacji naukowych, pisarzami i publicystami. Promujemy doświadczonych pisarzy, a także debiutantów. Autorzy zapoznają słuchaczy ze swoim warsztatem naukowym, publicystycznym, a także opowiedzą o swojej przygodzie z pisaniem. Gośćmi będą znani i popularni autorzy bestsellerów, wykładowcy PWSZ, specjaliści, uznani naukowcy i badacze historii regionu – Śląska oraz Raciborza.

Szczegóły i program wydarzenia na www.festiwalraciborz.pl

Źródło zdjęć: freepik.com