spot_img

Małopolskie Forum Bibliotek 2019 – patronat Lustra Biblioteki

Po drugiej stronie lustra. UX, UI i AI w bibliotekach – to temat przewodni Małopolskiego Forum Bibliotek. Na wydarzenie zapraszam do Krakowa już 23-25 października 2019 roku. Na uczestników czekają wykłady o przyszłości, debaty, prezentacje oraz Rajski Hydepark. Lustro Biblioteki objęło forum stałym patronatem.

Małopolskie Forum Bibliotek

Tematyką tegorocznej edycji konferencji pod tytułem „Po drugiej stronie lustra. UX, UI i AI w bibliotekach” będzie istotna kwestia jakości narzędzi informacyjnych, przede wszystkim w kontekście doświadczeń użytkowników oraz kompetencji pracowników, od których zależy konkurencyjność, a także efektywność zarządzania i wykorzystania zasobów informacji. Konferencja odbywa się w dniach 23-25 października 2019 roku.

Małopolskie Forum Bibliotek

Pierwszego dnia konferencji, w Bibliotece Jagiellońskiej, wygłoszone zostaną referaty uczestników i prelekcje zaproszonych gości. Drugiego dnia, podczas Krakowskich Targów Książki, odbędą się seminaria i debaty. W trzeci dzień, pod hasłem „Hyde Park” uczestnicy forum będą mogli się podzielić swoją wiedzą, doświadczeniami i umiejętnościami na terenie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej.

Poprzednia edycja

Biblioteka 2.028 – refleksje po Małopolskim Forum Bibliotek

Źródło zdjęć: pixabay.com – kiquebg, mat.pras.