Wygraj warsztaty na 6. urodziny Lustra Biblioteki!

Czy wiesz, że Lustro Biblioteki już od sześciu lat inspiruje bibliotekarzy do działania? Zobacz i okrywaj Lustro Biblioteki codziennie! Weź udział w konkursie i wygraj extra zestaw urodzinowy dla swojej biblioteki.

To już aż sześć lat razem z Lustrem Biblioteki. Sześć wspaniałych lat z bibliotekarzami i czytelnikami. To sześć lat niezliczonych inspiracji, motywacji do działania i kreatywnych pomysłów oraz tuzin porad. Za każdym razem z myślą o bibliotekarzach. I wiecie co? Robię to z niegasnącym zapałem i radością dla Was – dziękuję, że jesteście i przeglądacie się w Lustrze Biblioteki 🙂

Wygraj warsztaty z Lustrem Biblioteki

Z okazji 6. urodzin Lustra Biblioteki dla jednej biblioteki przygotowałam specjalny prezent.

Na zestaw urodzinowy dla zwycięskiej biblioteki od Lustra Biblioteki składają się:

• autorskie warsztaty Promocja na warsztat! w dowolnym terminie;
  • spotkanie z Lustrem Biblioteki;
  • książkowy box 30 nowości wydawniczych dla czytelników;
  • zestaw 100 oryginalnych zakładek dla czytelników;
  • tygodniowa reklama biblioteki w serwisie Lustro Biblioteki.

Aby wygrać taki zestaw wystarczy złożyć niecodzienne, inspirujące i kreatywne życzenia urodzinowe dla Lustra Biblioteki 🙂 Możesz zrobić to sam lub z pomocą całego zespołu bibliotekarzy czy czytelników i wykorzystać poniższe pomysły:

• zrobić zdjęcie z wyjątkowym napisem lub z drona;
  • nagrać krótki filmik w dowolnym stylu;
  • ułożyć tekst piosenki;
  • napisać wiersz;
  • stworzyć komiks;
  • przygotować kamishibai;
  • sesję sleeveface;
  • wysłać pozdrowienia na pocztówkach;
  • wykonać prezentację;
  • namalować obraz lub wykonać pracę plastyczną;
  • przesłać mema,
  • ukryć list w butelce;
  • lub zaskoczyć w inny sposób.

Do konkursu może zgłosić się każda biblioteka. W ocenie życzeń urodzinowych oceniać będę: oryginalność, kreatywność, atrakcyjność oraz sposób ich przygotowania.

Na zgłoszenia czekam pod adresem konkurs@lustrobiblioteki.pl do 31 maja 2018 roku.

Tymczasem dzielę się z Wami prezentem, który dostałam 20 kwietnia 2018 r. od Marii Anny Łuczyńskiej, najmłodszej fanki i miłośniczki książek 🙂

Lustro Biblioteki

Zaglądajcie po więcej do Lustra Biblioteki, bo przed nami kolejne lata z niespodziankami!
redaktor naczelna