spot_img

Pokaż się w Lustrze Biblioteki – nabór na redaktorów

Jesteś bibliotekarzem z pasją? Masz głowę pełną nieszablonowych pomysłów? Chcesz inspirować innych i zaistnieć w środowisku bibliotekarskim? Pokaż się w Lustrze Biblioteki!

Drodzy Bibliotekarze,
od wielu lat Lustro Biblioteki tworzę samodzielnie – nie ukrywam, że wiele osób do dziś jest zdziwione tym faktem 🙂 Teraz Lustro Biblioteki czeka na Was! Otwieram nabór na nowych redaktorów. Jeżeli chcesz pisać o sprawach ważnych dla bibliotekarzy i kształtować środowisko zgłoś swoją kandydaturę.

Lustro Biblioteki zagwarantuje prestiż, otworzy nowe możliwości, perspektywy zawodowe i nie tylko. Twoje teksty będzie czytać miesięcznie nawet 100 tys. bibliotekarzy oraz innych odbiorców serwisu. To okazja do poznania inspirującego świata bibliotek, uczestnictwa w najważniejszych wydarzeniach branżowych, ale także zaistnienia w środowisku. Korzyści ze współpracy mogę przytoczyć wiele, zresztą wystarczy spojrzeć do Lustra i nie tylko 🙂

Nabór otwarty jest dla każdego bibliotekarza, niezależnie od wieku, stanowiska czy doświadczenia. Szukam osób aktywnych, zwariowanych na punkcie bibliotek i moli książkowych, o nieszablonowym działaniu, z pomysłem i posiadających dobry warsztat pisarski. Bibliotekarzy przez duże „B”, którzy są dumni z tego co robią!

Jeżeli chcesz dołączyć do grona redakcji Lustra Biblioteki wyślij e-mail na adres redakcja@lustrobiblioteki.pl oraz powiedz czym możesz zaskoczyć mnie i czytelników Lustra Biblioteki. Miłe widziane próbki tekstów. Na zgłoszenia czekam do 18 marca 2018 r. Po zapoznaniu się z kandydaturami zaproszę wybrane osoby na rozmowę.

Pokaż się w Lustrze Biblioteki i inspiruj do działania!
Barbara Maria Morawiec

  • Tagi
  • 1