spot_img

500 bibliotek razem w Nocy Bibliotek

Trwają zgłoszenia do czerwcowej akcji Noc Bibliotek wspieranej przez Lustro Biblioteki. Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie i zyskaj nowych czytelników. Już jest z nami 500 bibliotek z całej Polski!

Noc Bibliotek 2018

Tegoroczne IV wydanie Nocy Bibliotek odbędzie się 9 czerwca 2018 r. Celem wydarzenia jest promocja czytania i bibliotek, ale także dobra zabawa i wspólne spotkania. W tę noc wszyscy czytają pod gwiazdami i korzystają z wielu atrakcji przygotowanych przez bibliotekarzy.

Rok temu było z nami ponad 1300 bibliotek. Przeżyjmy to raz jeszcze:

Czytanie porusza całą Polskę

Trwają zgłoszenia do Nocy Bibliotek

Do 9 czerwca br. każda zainteresowana biblioteka może zgłosić swój udział. Oczywiście nie jest konieczna organizacja Nocy w sobotę, można wybrać inny dogodny termin. W trakcie rejestracji na tej stronie każdy otrzymuje indywidualny login i hasło. Logując się automatycznie biblioteka pojawia się na naszej mapie, gdzie w łatwy sposób odnaleźć można lokalne wydarzenia. Już jest z nami 500 bibliotek!

Pierwsze 1600 bibliotek, które zgłoszą się do akcji otrzymają paczki z materiałami edukacyjnymi związanymi z tematyką i ideą akcji oraz materiały promocyjne – plakaty, ekslibrisy, zakładki, gry. Będą też książki i inne niespodzianki, jak licencja na projekcję filmu.

Noc Bibliotek

Źródło zdjęć: pixabay.com