30 ofert pracy dla bibliotekarzy

30 ofert pracy w 9 województwach. Najwięcej wakatów dla bibliotekarzy czeka w województwach: mazowieckim, pomorskim, warmińsko-mazurskim i dolnośląskim.

Bibliotekarzu, szukasz pracy? Sprawdź oferty pracy oraz staże dla bibliotekarzy w całej Polsce. Przeglądaj z Lustrem Biblioteki najciekawsze oferty i znajdź wymarzoną pracę!

Kliknij i ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY!

Szczególnie poszukiwani są bibliotekarze i nauczyciele bibliotekarze w województwie pomorskim (6 ofert) oraz bibliotekarze do Zakład Katalogowania Dziedzinowego w Bibliotece Narodowej (8 ofert).

Praca czeka także dla osób z woj. dolnośląskiego m.in. w Bibliotece pod Atlantami, Jaworze i Będzinie oraz woj. warmińsko-mazurskiego m.in. w Łatanej Wielkiej, Kętrzynie i Bartoszycach. W śląskim czeka wakat na stanowisku Asystenta Dokumentacji i Informacji Naukowej w Bibliotece Akademickiej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Interesująco zapowiada się także praca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu oraz Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej.

Jesteś Pracodawcą? Szukasz bibliotekarza z pasją, stażysty lub wolontariusza?

Wyślij nam swoją ofertę na adres redakcja@lustrobiblioteki.pl, a my ją zamieścimy w serwisie!