spot_img

Nowy Rok i nowa praca – zostań bibliotekarzem!

Przeglądaj z Lustrem Biblioteki najciekawsze oferty i znajdź wymarzoną pracę! W Nowym Roku warto pomyśleć nad zmianą zawodu lub stanowiska. Na chętnych czeka 28 ofert pracy w bibliotekach publicznych, akademickich, szkolnych i nie tylko.

Oczywiście najwięcej, bo 38 wakatów czeka w Bibliotece Narodowej (liczba stanowisk została podana przy danej ofercie). Jeśli chcesz pracować w Zakładzie Starych Druków, Zakładzie Zbiorów Muzycznych lub też w Zakładzie Zbiorów Ikonograficznych to znajdziesz w Warszawie pracę.

Jeśli znasz się na katalogowaniu, umiesz standardy bibliograficzne oraz format MARC21 i chcesz połączyć go ze swoją pasją to ta praca może okazać się opłacalna. Wynagrodzenie zasadnicze to 2900-3300 zł dla młodszego i starszego bibliotekarza. Z kolei starszy kustosz może zarobić nawet 5000 zł.

Jeśli znasz japoński lub hebrajski aplikuj na stanowiska do Zakładu Katalogowania Dziedzinowego. Informacje o wynagrodzeniu, zasadach rekrutacji dostępne są w zakładce OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY (woj. mazowieckie).

Nowe oferty pojawiły się także w województwach: małopolskim, pomorskim, śląskim i zachodniopomorskim. Praca w charakterze nauczyciela bibliotekarza, bibliotekarza, informatyka-bibliotekarza oraz dyrektora biblioteki.

UWAGA!

Lustro Biblioteki nie pośredniczy w zatrudnianiu osób w instytucjach, a jedynie agreguje oferty pracy umożliwiając pracodawcom zamieszczenie informacji o wakatach. Redakcja Lustra Biblioteki nie przyjmuje, nie publikuje oraz nie rozpowszechnia CV.