Nabór bibliotek do projektu „Mała książka – wielki człowiek” do 14 czerwca

Jeszcze tylko do 14 czerwca 2024 roku biblioteki mogą dołączyć do projektu „Mała książka – wielki człowiek”. Komunikat dotyczy nowych bibliotek, które wcześniej nie brały udziału w akcji.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny TUTAJ.

Przez formularz do projektu powinny zgłosić się tylko te biblioteki publiczne, które NIE uczestniczyły w edycji 2023/24. Biblioteki, które są już w projekcie, nie muszą się zgłaszać ponownie – przedłużenie udziału w projekcie nastąpi na podstawie złożonego raportu.

Udział w projekcie jest oczywiście całkowicie bezpłatny zarówno dla bibliotek, jak i dla dzieci odbierających Wyprawki. Do projektu mogą zgłaszać się tylko biblioteki główne, które w formularzu uwzględniają liczbę filii, do których będą chciały przekazać Wyprawki Czytelnicze.

Zapoznaj się z regulaminem akcji „Mała książka – wielki człowiek”.

Źródło zdjęć: BMM