spot_img

Infrastruktura bibliotek – zaproszenie na spotkanie

Instytut Książki organizuje spotkanie online poświęcone zagadnieniom związanym z realizacją zadań w ramach „Infrastruktury bibliotek 2021-2025”. Do udziału zaproszeni są nie tylko przedstawiciele bibliotek, ale także pracownicy urzędów gmin/miast.

Spotkanie „Infrastruktura bibliotek 2021-2025” – realizacja zadania: inwestor zastępczy, współpraca z organizatorem, zasady regulaminowe odbędzie się 22 lutego 2024 roku o godz. 11 i skierowane jest do nowych beneficjentów i składać będzie się z następujących prelekcji i prezentacji:

  • Anna Zagórska (IK), „Infrastruktura bibliotek 2021-2025”– wskazówki, porady, przypomnienie zasad realizacji zadań 
  • mec. Jakub Michalski (IK), Inwestorstwo zastępcze 
  • Dorota Olejnik (BP Gminy Grodzisk Mazowiecki), Tomasz Krupski, Adam Nagat (UM w Grodzisku Mazowieckim), Partnerstwo w infrastrukturze bibliotek – model działania w gminie Grodzisk Mazowiecki 
  • Izabela Bochińska (MBP Wołomin), Konrad Olszewski (UM w Wołominie), „Infrastruktura bibliotek 2021-2025”: współpraca przy inwestycji – gmina jako inwestor zastępczy
  • Agnieszka Wojewodzic, Agnieszka Cygan, Ewa Kokoszka (UM w Wadowicach), „Infrastruktura bibliotek 2021-2025”: współpraca gminy z biblioteką przy realizacji w Wysokiej (przebudowa filii bibliotecznej)

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem Microsoft Teams – obowiązują zapisy e-mailowe. Zgłoszenia można wysyłać na adres: daips@instytutksiazki.pl.

Szczegóły spotkania

Źródło zdjęć: BMM