spot_img

Zapisz się na BookForum!

Wirtualna konferencja branży książki BookForum po raz kolejny stworzy możliwość udziału w pasjonujących dyskusjach i prezentacjach. Wydawcy, bibliotekarze i inni uczestnicy społecznego obiegu książki będą mogli poszerzyć kompetencje zawodowe lub „tylko” obejrzeć i posłuchać, jak to robią inni. Bez moralizowania i wygłaszanych ex catedra mądrości. Zimowa edycja BookForum odbędzie się w dniach 12-14 grudnia 2023 roku. Właśnie ruszyły zapisy na wydarzenia! Udział w całym BookForum jest bezpłatny.

Lustro Biblioteki zostało partnerem wydarzenia. Zachęcam wszystkich bibliotekarzy szczególnie do udziału w dyskusji o mediach branżowych, gdzie opowiem o swojej inicjatywie prowadzenia LB. Widzimy się 13 grudnia o godz. 13 🙂

Jeśli chcesz wiedzieć jak przechytrzyć sztuczną inteligencję i co ona ma wspólnego z pracą w bibliotece, jak uniknąć wydawniczych f.ckupów w codziennej praktyce edytorskiej i podczas poszukiwania mitycznego Świętego Graala jakim jest bestseller, jak w praktyce realizowane jest hasło biblioteki otwartej dla wszystkich albo czy studio nagraniowe w bibliotece to czysta fanaberia… zarejestruj się za darmo na BookForum już dziś! Bo to właśnie na te i kilka innych nurtujących zagadnień postarają się odpowiedzieć zaproszeni goście – branżowi praktycy, eksperci i analitycy.

Program konferencji oraz zapisy na wydarzenia, które odbędą się w formule transmisji on-line na platformie Zoom dostępne są na stronie www.bookforum.pl.

Wydarzenie można również śledzić na Facebooku.

Źródło zdjęć: mat.pras.