Nagrania z BookForum 2023

Lustro Biblioteki było partnerem BookForum – wirtualnej konferencji branży książki. Udział w niej wzięli wydawcy, bibliotekarze i inni zainteresowani. Organizatorzy przygotowali specjalną dyskusję o mediach branżowych, gdzie zaprezentowałam kulisy Lustra Biblioteki. Zachęcam do odsłuchania nagrań z trzech dni tego wydarzenia.

Ekologicznie oznacza ekonomicznie. Wyniki debaty i warsztatów o tym, jak nie marnować zasobów

Proces wydawniczy – jak unikać f.ckupów

Jak bibliotekarz staje się radiowcem. O podcastach w codziennej pracy bibliotek w Bergen i w Poznaniu

Podstawy generowania obrazów AI w praktyce

Bibliotekarz Roku. Jak odnieść i… unieść sukces zawodowy

Biblioteka dostępna dla wszystkich

Czasopisma i portale. Czy w dobie wszechobecnych socialków media branżowe mają jeszcze jakiś sens?

Kanał prawy, kanał lewy… czyli studio nagraniowe w bibliotece

Krajowy Depozyt Biblioteczny

Young Adult, romero i krymi czyli jak przewidzieć trendy czytelnicze

Crowdfunding, budżet obywatelski, fundacje i inne mniej lub bardziej szalone projekty

Praktyki lekturowe społeczności akademickiej: dopuszczalne czy naganne?

Źródło zdjęć: freepik.com