spot_img

Nowy Rok i nowa praca – zostań bibliotekarzem!

Przeglądaj z Lustrem Biblioteki najciekawsze oferty i znajdź wymarzoną pracę! W Nowym Roku warto pomyśleć nad zmianą zawodu lub stanowiska. Na chętnych czekają 43 oferty pracy w bibliotekach publicznych, akademickich, szkolnych i nie tylko. Najwięcej do wyboru w woj. mazowieckim i pomorskim.

Biblioteki publiczne

Chętni do pracy w bibliotece publicznej mogą aplikować na wolne stanowiska w MBP w Kędzierzynie-Koźlu, MiGBP w Lewinie Brzeskim, GBP w Kobylnicy i nie tylko. W stolicy bibliotekarzy zatrudni biblioteka miejska w dzielnicach Wola, Bemowo i Rembertów. Biblioteka Publiczna w Zielonkach potrzebuje w swoich szeregach młodszego bibliotekarza – animatora kultury. Więcej propozycji tutaj.

Biblioteki wojewódzkie

Trwa konkurs na stanowisko dyrektora Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie. Z kolei Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku zatrudni specjalistę w Dziale Promocji, Marketingu i PR oraz bibliotekarza.

Biblioteki medyczne

Główna Biblioteka Lekarska im. Stanisława Konopki wciąż poszukuje bibliotekarzy w oddziałach w Gorzowie Wielkopolskim (1 oferta), Kaliszu (1 oferta), Opolu (2 oferty) i Warszawie (2 oferty). Pokrewne oferty można znaleźć w: Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, Wojskowym Centrum Kształcenia Medycznego w Łodzi, Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Oddziale Informacji Naukowej Biblioteki Medycznej UJ – Collegium Medicum w Krakowie (2 oferty).

Biblioteki akademickie

Wakaty czekają w bibliotekach Politechniki Lubelskiej (Bibliotekarz w Dziale Usług Biblioteczno-Informacyjnych Centrum Informacji Naukowo-Technicznej), Uniwersytecie Morskim w Gdyni (Młodszy bibliotekarz), Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (2 oferty).

Biblioteki szkolne i pedagogiczne

W serwisie praca znajdziemy sześć ofert przeznaczonych dla nauczycieli bibliotekarzy. Bibliotekarze są potrzebni także w: filii w Grodzisku Mazowieckim Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie i Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Pile.

Zobacz szczegóły wszystkich ofert pracy!

Jesteś Pracodawcą? Szukasz bibliotekarza z pasją, stażysty lub wolontariusza? Zamieść ogłoszenie o pracę.

Źródło zdjęć: freepik.com – borjandreu