Rusza rejestracja na konferencję BookForum 2022

Jak wielozadaniowość bibliotek można przekuć w sukces marketingowy? Czy to prawda, że młodzież wreszcie zaczęła czytać książki? Jak wykorzystać siłę #BookTok dla promocji książek? Czy kryminały i romanse mogą nieść jakąkolwiek wartość poznawczą dla studentów politechniki? Jak technologie cyfrowe zmieniają komunikację naukową? Gdzie mieści się biblioteka marzeń?  I wreszcie – na czym polega słynna brytyjska kampania promująca czytelnictwo czyli „Drugie Boże Narodzenie”? To tylko kilka tematów, wokół których będą się toczyć dyskusje profesjonalistów w ramach kolejnej edycji BookForum – dorocznej konferencji online środowiska książki. Lustro Biblioteki jest partnerem wydarzenia.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na wybrane wydarzenia. Program konferencji oraz zapisy na odbywające się w formule transmisji on-line wydarzenia można znaleźć na stronie www.bookforum.pl.

Zaplanowane na 12–14 grudnia 2022 roku wydarzenia skupiać się będą wokół potrzeb i zainteresowań wszystkich grup zawodowych ludzi książki – od bibliotekarzy, przez wydawców, na badaczach i publicystach specjalizujących się w tej tematyce kończąc. Do udziału w BookForum zaproszeni zostali przede wszystkim praktycy – od dyrektorów bibliotek i prezesów wydawnictw, po społeczników, analityków i szefów organizacji branżowych. Ludzie, którzy na co dzień mają do czynienia z wszechstronną tematyką paneli i dyskusji będą dzielić się z uczestnikami pasją i wiedzą.

Źródło zdjęć: freepik.com