spot_img

Zaproszenie na Targi Książki w Katowicach

Od 4 do 6 listopada 2022 roku odbędą się Targi Książki w Katowicach, których partnerem merytorycznym jest Biblioteka Śląska. Gościem specjalnym Targów jest Ukraina.

Zróżnicowana oferta ponad 160 wystawców z całej Polski, książkowe premiery i bestsellery, spotkania z autorami, warsztaty, dyskusje, wymiana książek oraz atrakcje dla dzieci – to wszystko w ciągu trzech dni, które będą dla mieszkańców całej aglomeracji świetną okazją do udziału we wspólnym czytelniczym święcie.

Na targach można będzie znaleźć nowości i bestsellery wszystkich gatunków literackich, wartościowe książki z zakresu literatury pięknej, faktu, popularnonaukowej i naukowej, poradniki, albumy i komiksy. Wydawcy z całej Polski przygotowali ofertę dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a obecność antykwariatów umożliwi uzupełnienie domowych bibliotek także o starsze tytuły.

Przez trzy dni w Międzynarodowym Centrum Kongresowym na trzech scenach jednocześnie odbywać się będą spotkania autorskie, panele i debaty, a przy stoiskach będzie można zdobyć autografy swoich ulubionych pisarzy. Wybrane spotkania targowe będą transmitowane za pośrednictwem kanałów organizatora Fundacji Historia i Kultura w mediach społecznościowych.

Szczegółowy program już wkrótce. Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich zwiedzających.

Więcej: historiaikultura.pl/targi-ksiazki-w-katowicach

Źródło zdjęć: freepik.com