spot_img

„Mała książka – wielki człowiek” – zaproszenie na konferencję dla bibliotekarzy

Wszyscy uwielbiamy świętować, szczególnie gdy mamy tak wspaniałą okazję! W tym roku kampania społeczna Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek” obchodzi 5. urodziny. A to nie jedyny powód do radości. W ramach programu udało nam się podarować już blisko 4 000 000 Wyprawek Czytelniczych dla niemowląt, przedszkolaków i pierwszoklasistów – podaje Instytut Książki i zaprasza na konferencję.

Z tej okazji mamy wielką przyjemność zaprosić na konferencję, która odbędzie się 15–16 listopada 2022 roku w Bibliotece Narodowej w Warszawie.

Do udziału w wydarzeniu mogą się zgłosić bibliotekarze i bibliotekarki (z bibliotek publicznych i szkolnych) uczestniczący w projekcie „Mała książka – wielki człowiek” oraz edukatorzy i animatorzy promujący czytelnictwo wśród najmłodszych czytelników.

W programie konferencji przewidziane zostały spotkania ze znakomitymi gośćmi, wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne, które będą świetną okazją do wymiany doświadczeń i rozmów na temat przyszłości i rozwoju naszego projektu. Pięciolecie kampanii pragniemy uświetnić także polsko-ukraińską wystawą „Czytanie relacji” z ilustracjami z książek dla dzieci oraz koncertem zespołu Piwnica św. Norberta.

Aby wziąć udział w konferencji, należy poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem TUTAJ. Rekrutacja będzie otwarta do 10 października 2022 roku Udział w konferencji jest darmowy, a dla uczestników zapewniamy nocleg. Liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło zdjęć: mat.pras.