Czas na znalezienie nowej pracy! Wybierz jedną z 60 ofert

Chcesz znaleźć pracę w bibliotece lub zmienić obecną na lepszą? Sprawdź, gdzie można aplikować!

W serwisie PRACA znalazło się wiele nowych ofert pracy dla bibliotekarzy i nie tylko. W województwach: dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, lubuskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim poszukiwani są głównie nauczyciele bibliotekarze. Listę ofert z wynagrodzeniami znajdziesz tutaj.

Wśród innych wyróżniających się ofert znalazły się między innymi:

• Bibliotekarz, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie
  • Młodszy bibliotekarz, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim
  • Specjalista ds. pozyskiwania grantów, Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu
  • Starszy specjalista – Bibliotekarz, Ministerstwo Sprawiedliwości w Warszawie
  • Bibliotekarz, Biblioteka Publiczna Miast i Gminy im. Bonawentury Graszyńskiego w Murowanej Goślinie (2 oferty)
  • Bibliotekarz systemowy, Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury im. Jana Daniela Janockiego w Międzychodzie
  • Młodszy bibliotekarz, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
  • Bibliotekarz, 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Tarnowskich Górach
  • Starszy bibliotekarz, 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy Wejherowo
  • Młodszy bibliotekarz / Bibliotekarz, Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawa (2 oferty)
  • Młodszy bibliotekarz, Uniwersytet Pedagogiczny im.Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
  • Młodszy bibliotekarz – animator kultury, Biblioteka Publiczna w Zielonkach (2 oferty)

60 ofert pracy

• woj. dolnośląskie – 9 ofert
  • woj. kujawsko-pomorskie – 2 oferty
  • woj. lubelskie – 3 oferty
  • woj. lubuskie – 5 ofert
  • woj. łódzkie – 2 oferty
  • woj. małopolskie – 9 ofert
  • woj. mazowieckie – 6 ofert
  • woj. podkarpackie – 1 oferta
  • woj. pomorskie – 3 oferty
  • woj. śląskie – 2 ofert
  • woj. świętokrzyskie – 2 oferty
  • woj. warmińsko-mazurskie – 2 oferty
  • woj. wielkopolskie – 11 ofert
  • woj. zachodniopomorskie – 3 oferty

Aplikuj już dziś!

Wszystkie oferty pracy i ich szczegóły są dostępne w serwisie PRACA.

Źródło zdjęć: freepik.com – Drazen Zigic