Jarmark Książki już w czerwcu!

Instytut Literatury zaprosza na Jarmark Książki. To połączenie targów książki z festiwalem literackim, które odbędzie się w Warszawie. W dniach 9–12 czerwca na wielbicieli literatury i muzyki czekają cztery dni kulturalnej uczty w samym sercu stolicy, wypełnione prezentacjami setek książek, spotkaniami z autorami, wykładami oraz koncertami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podczas pierwszego festiwalu literacko-muzycznego Jarmark Książki swój dorobek zaprezentują Wystawcy: Instytut Literatury, Biblioteka Śląska, Narodowe Centrum Kultury, Fundacja Duży Format, Instytut Książki, Instytut Pamięci Narodowej, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Księgarnia Akademicka, Polskie Wydawnictwo Muzyczne, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich, Zakład Narodowy im. Ossolińskich.

Pełen program wydarzenia dostępny jest na stronie www.jarmark-ksiazki.pl.

Źródło zdjęć: mat.pras.