Nowe oferty pracy dla bibliotekarzy

W serwisie PRACA cały czas dodawane są nowe oferty pracy dla bibliotekarzy. Najwięcej dostępnych jest w woj. mazowieckim i małopolskim.

Stanowisko asystenta muzealnego w Bibliotece Wawelskiej czeka na Zamku Królewskim na Wawelu. Bibliotekarza – Archiwistę zatrudni Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Wydział w Gorzowie Wielkopolskim. Redakcja gazety „Łódź.pl” w Bibliotece Miejskiej zatrudni chętnych w roli redaktora.

Potrzebny jest też kierownik Oddziału Głównej Biblioteki Lekarskiej im. Stanisława Konopki, Oddział w Toruniu. Pięć ofert pracy czeka na nauczycieli bibliotekarzy.

Konserwatorzy poszukiwani są w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego i Bibliotece Śląskiej.

Ostatnia szansa na zgłoszenie CV

• Nauczyciel bibliotekarz, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie, aplikuj do 26.04.2022
  • Bibliotekarz, Oddział Udostępniania, Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, aplikuj do 26.04.2022
  • Młodszy bibliotekarz, Biblioteka Publiczna w Zielonkach, aplikuj do 29.04.2022
  • Archiwista, Żydowski Instytut Historyczny w Warszawie, aplikuj do 29.04.2022
  • Asystent muzealny w Bibliotece Wawelskiej, Zamek Królewski na Wawelu – Państwowe Zbiory Sztuki w Krakowie, aplikuj do 30.04.2022
  • Konserwator książki, Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego, aplikuj do 30.04.2022
  • Bibliotekarz, Publiczna Szkoła Podstawowa w Śremie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie, aplikuj do 30.04.2022

Zobacz szczegóły wszystkich ofert pracy!

Jesteś Pracodawcą? Szukasz bibliotekarza z pasją, stażysty lub wolontariusza? Zamieść ogłoszenie o pracę.

Źródło zdjęć: freepik.com