Nowa odsłona rzeszowskiej filii nr 18 w centrum handlowym

Od 5 marca swoją działalność rozpoczęła filia nr 18 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Znajduje się ona w budynku Parku Handlowego „Zalesie Park” na pierwszym piętrze.

Mieszkańcy, którzy często odwiedzają centrum handlowe mogą skorzystać z nowej biblioteki. Podczas otwarcia rozdawano „książki niespodzianki” dla pierwszych czytelników, książkowe pakiety wyprawkowe dla dzieci w wieku 3-6 lat w ramach projektu „Mała książka – wielki człowiek” i przygotowano liczne atrakcje.

Biblioteka udostępnia zbiory z zakresu literatury pięknej i popularnonaukowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Filia zapewnia wygodne miejsca do czytania i relaksu, stoły do pracy, stanowisko komputerowe z bezpłatnym dostępem do internetu, strefę dla dzieci i fachową pomoc bibliotekarzy. Biblioteka jest czynna od poniedziałku do soboty, nawet do godziny 19.

WiMBP w Rzeszowie daje również możliwość samodzielnego, zdalnego zapisu do biblioteki.

Źródło zdjęć: mat.pras.