spot_img

Bezpłatna strefa coworkingowa w bibliotece

Biblioteka GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu udostępniła nową czytelnię ze strefą coworkingową. Można tu bezpłatnie, w spokoju i w komfortowych warunkach pracować przy swoim biurku, zaplanować spotkanie na kanapach lub przy stole konferencyjnym. Strefa działa od poniedziałku do piątku, w godzinach otwarcia Biblioteki, tj. 11.00–19.00.

Strefa jest bardzo dobrze wyposażona. Do dyspozycji użytkowników są: ksero, drukarka, skanery, ładowarki indukcyjne, słuchawki, tablety, stanowiska komputerowe z dostępem do internetu, wi-fi, darmowy barek kawowy, stół konferencyjny na 10 osób, flipchart, stacje dokująco-ładujące urządzenia mobilne, kącik kanapowy, wygodne fotele z podnóżkami.

Po intensywnej pracy umysłowej można zrelaksować się w strefie multimedialnej na parterze, gdzie do dyspozycji użytkowników są: kameralne salki kinowe, konsole Playstation 3 i 4 z bogatym zbiorem gier, multimedialny stół dotykowy, rowerek treningowy, podłoga interaktywna wraz ze zbiorem gier, X-Box, piłkarzyki, cymbergaj, stanowisko odsłuchowe marki Denon do odsłuchu płyt CD wraz ze zbiorem muzycznym, a także gramofon ze zbiorem płyt winylowych – zachęca biblioteka.


Źródło zdjęć: mat.pras.