Zostań bibliotekarzem!

W serwisie Praca pojawiło się dużo nowych ofert pracy. Aplikuj już dziś i rozpocznij karierę w bibliotece!

Najwięcej ofert znajdziesz w woj. mazowieckim i śląskim. Uwagę zwracają między innymi:

• Kustosz / Kierownik Biblioteki Instytutu Kultury Europejskiej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Bibliotekarz w Strefie Młodych, Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach
  • Nauczyciel bibliotekarz, Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu (wynagrodzenie od 4 046 zł brutto)
  • Młodszy bibliotekarz, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
  • Kierownik Sekcji Obsługi Czytelnika, Biblioteka Politechniki Gdańskiej
  • Bibliotekarz, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu – Biblioteka Austriacka
  • Bibliotekarz systemowy, Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie
  • Młodszy bibliotekarz, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi
  • Starszy kustosz dyplomowany / Starszy dyplomowany konserwator / Restaurator dzieł sztuki, Biblioteki Głównej UMK w Toruniu.

Niedawno ogłoszono również konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu. Równolegle trwa kilka innych.

Nowy zespół bibliotekarzy i specjalistów jest też poszukiwany w Głównej Bibliotece Lekarskiej im. Stanisława Konopki.

Zaglądaj po nowe oferty pracy dla bibliotekarzy do Lustra Biblioteki!

Źródło zdjęć: freepik.com