Sprawdź najnowsze oferty pracy dla bibliotekarzy

Szukasz pracy? Chcesz rozpocząć karierę w nowym miejscu? Sprawdź, gdzie są poszukiwani bibliotekarze i aplikuj już dziś!

Wyróżnione propozycje

• Starszy kustosz dyplomowany / Starszy dyplomowany konserwator / Restaurator dzieł sztuki, Biblioteka Główna UMK w Toruniu
  • Bibliotekarz, Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliusza Ligonia w Świętochłowicach
  • Bibliotekarz, Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu
  • Młodszy bibliotekarz / Starszy kustosz do katalogowania publikacji z zakresu nauk rolniczych, Biblioteka Narodowa
  • Bibliotekarz w Sekcji Informacji Naukowo-Technicznej, Biblioteka Politechniki Gdańskiej
  • Bibliotekarz, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Bibliotekarz – Sekcja Udostępniania i Informacji Naukowej, Biblioteka Główna Akademii Morskiej w Szczecinie

Inne propozycje

Główna Biblioteka Lekarska im. Stanisława Konopki w Warszawie poszukuje aż 7 specjalistów: pracownika informatorium, pracownika reprografii, pracownika Działu Starej Książki, specjalisty ds. archiwalnych, specjalisty ds. starodruków, specjalisty ds. muzealnych / inwentaryzatora zbiorów oraz konserwatora. CV można składać do końca stycznia 2022 roku.

W ofertach znalazło się również kilka staży, ofert dla nauczycieli bibliotekarzy, dwa stanowiska kierownicze oraz dwa konkursy na dyrektora biblioteki – w Bibliotece Miejskiej w Łodzi i w Bibliotece Głównej Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Zobacz szczegóły wszystkich ofert pracy!

Jesteś Pracodawcą? Szukasz bibliotekarza z pasją, stażysty lub wolontariusza? Wyślij nam swoją ofertę na adres praca@lustrobiblioteki.pl.

Źródło zdjęć: freepik.com