O epidemii i planach na 2022 rok MBP Przasnyszu

O tym jak minął czas epidemii oraz jak zapowiada się kolejny rok w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu była pytana jej dyrektor. W rozmowie lokalnej redakcji nie zabrakło wątku czytelnictwa oraz pracy bibliotekarzy w trybie hybrydowym.

Dla pracowników jest to czas uczenia się działania pod presją czasu, umiejętność konstruowania i realizacji oferty w taki sposób, aby była ona dostosowana do sytuacji, ale ciągle atrakcyjna i ciekawa. Uczymy się także cały czas korzystania z nowych programów, aplikacji i narzędzi, które pozwalają na realizację wydarzeń w przestrzeni wirtualnej. Wymaga to dużej kreatywności i elastyczności. Mam zaszczyt kierować zespołem pracowników, którzy posiadają takie umiejętności.

Więcej: infoprzasnysz.com

Źródło zdjęć: freepik.com