825 książek przekazano do szkolnej Wypożyczalni Prezentów

W ramach akcji „Lektura dla biblioteki” Biblioteki Noblistów zebrano ponad 800 książek. Trafią one do Wypożyczalni Prezentów, która będzie działać od 6 do 8 grudnia w szkole.

Biblioteka Noblistów jest częścią Prywatnych Szkół im. Noblistów Polskich w Krakowie. Publikacje – te czytane i całkowicie nowe – przekazali nauczyciele, rodzice i uczniowie. Z uruchomionej Wypożyczalni Prezentów będzie można wypożyczyć wybraną przez siebie książkę.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim Noblistom oraz Państwu za wyjątkowe książki, które dotarły i dołączyły do naszego księgozbioru. Dziękujemy wszystkim za prezenty książkowe te domowe, ale także te specjalnie kupione dla Biblioteki. Cieszymy się, że razem mamy wkład w czytelnictwo naszych dzieci i naszej młodzieży.

Więcej: edukacja.krakow.pl

Źródło zdjęć: freepik.com