Praca dla bibliotekarzy w stolicy

Wyjątkowo dużo ofert pracy dla bibliotekarzy jest dostępnych w warszawskich bibliotekach.

Centralna Biblioteka Wojskowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie poszukuje młodszego bibliotekarza w Dziale Zbiorów Głównych i starszego bibliotekarza w Dziale Opracowań Zbiorów.

Biblioteka Narodowa zatrudni starszego specjalistę w Pracowni Praw Autorskich Zakładu Zbiorów Cyfrowych, a także osoby do katalogowania publikacji z zakresu psychologii oraz nauk rolniczych.

Nie brakuje ofert dla fachowców. Konserwatora zabytkowych zbiorów bibliotecznych oraz bibliotekarza w Gabinecie Starych Druków poszukuje Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie. Z kolei Główna Biblioteka Lekarska im. Stanisława Konopki w Warszawie ogłosiła nabór na konserwatora w Pracowni Papieru i Skóry oraz specjalistę ds. starodruków i ds. archiwalnych.

Szczegóły ofert znajdziesz w zakładce PRACA.

Inne oferty:

• Młodszy bibliotekarz / Bibliotekarz / Starszy bibliotekarz / Kustosz, Biblioteka Publiczna im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy
  • Bibliotekarz w Oddziale Przechowywania Zbiorów, Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie
  • Bibliotekarz, Biblioteka Społecznej Akademii Filia w Warszawie
  • Nauczyciel bibliotekarz, Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1 w Warszawie

Szczegóły ofert znajdziesz w zakładce PRACA.

Źródło zdjęć: freepik.com