Poszukiwani bibliotekarze, konserwatorzy, katalogerzy i specjaliści

Coraz więcej osób znajduje pracę w bibliotece poprzez Lustro Biblioteki. Czas na Ciebie! Sprawdź nowe oferty pracy i aplikuj.

Najwięcej ofert pracy dostępnych jest w województwie mazowieckim. W Warszawie poszukiwani są: katalogerzy, specjalista ds. starodruków (GBL w Warszawie) oraz bibliotekarz w Gabinecie Starych Druków (BUW), specjalista ds. archiwalnych, konserwator zabytkowych zbiorów bibliotecznych, a także konserwator zbiorów oraz zastępca kierownika działu konserwacji i archiwizacji w Filmotece Narodowej.

Biblioteka m.st. Warszawy oraz WiMBP w Gdańsku poszukują specjalistów ds. promocji.

Biblioteka Główna Uniwersytetu Morskiego w Gdyni zatrudni osobę na stanowisku kustosza bibliotecznego – bibliotekarza systemowego. W Poświętnem ogłoszono konkurs na dyrektora biblioteki. Na Śląsku czekają w większości staże.

Na liście także oferty pracy dla nauczycieli bibliotekarzy oraz kilka dla młodszych bibliotekarzy.

Wszystkie oferty są dostępne w serwisie Praca.

Źródło zdjęć: freepik.com