Książflix – prosty sposób na polecenie popularnych książek

Pracownicy LUBITEKI Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu znaleźli sposób na promowanie książek.

Książflix – wzorowany na popularnym serwisie streamingowym VOD – to tablica, na której polecany jest TOP 5 najpopularniejszych tytułów tygodnia. Wśród propozycji okładki książek: popularnych teraz, ostatnio dodanych, znanych i lubianych, polecanych przez kogoś (dyrektor biblioteki, kierownik działu gromadzenia i opracowania p. Jolantę itd.) oraz dokumentalnych.

Czytać można do woli, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś – bez reklam! W dodatku można robić to całkowicie za darmo! Co tydzień dodajemy nowe tytuły, więc zawsze znajdziecie u nas coś ciekawego do czytania – zachęcają bibliotekarze. Dodatkowo każde zestawienie Książflixu trafia na stronę internetową biblioteki i Facebooka.

Jak zrobić Książflix? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Pomysły jest bardzo prosty w wykonaniu.

Źródło zdjęć: mat.pras. LUBITEKA